Pozostałe działy

Rittal Sp. z o.o. Siedziba główna Rittal Sp. z o.o. Oddział Śląsk
ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
tel.: 0 22 310 06 00
fax: 0 22 310 06 16
email: rittal@rittal.pl
ul. Ks. Bpa Bednorza 2a/6
40-001 Katowice
tel.: 0 32 201 51 28
fax. 0 32 353 01 11
email: rittal.katowice@rittal.pl
  • Dział sprzedaży - Warszawa

    Anna Murzyn
    Kierownik Działu Realizacji Zamówień
    tel.: 22 310 06 02
    kom.: +48 606 956 446
    email: murzyn.a@rittal.pl

    Anna Buczyńska
    tel.: 22 310 06 23
    kom.: +48 606 258 300
    email: buczynska.a@rittal.pl

    Karolina Pieńkowska
    tel.: 22 310 06 14
    kom.: +48 604 283 029
    email: pienkowska.k@rittal.pl

    Agnieszka Pindor
    tel.: 22 310 06 17
    kom.: +48 602 397 015
    email: pindor.a@rittal.pl

    Ewelina Sarnacka
    tel.: 22 310 06 21
    kom.: +48 606 260 900
    email: sarnacka.e@rittal.pl

  • Dział sprzedaży - Oddział Katowice

    Monika Pawińska
    Kierownik Oddziału
    tel.: 32 250 82 24
    kom.: +48 602 350 878
    email: pawinska.m@rittal.pl

    Anna Kwiatkowska
    tel.: 32 250 82 25
    email: kwiatkowska.a@rittal.pl

    Agnieszka Pawińska
    tel.: 32 201 51 28
    kom.: +48 606 259 800
    email: pawinska.a@rittal.pl

    Ewelina Wójcik
    tel.: 32 250 82 25
    kom.: +48 602 350 846
    email: wojcik.e@rittal.pl

  • Doradca Klienta Hurtowego

    Sebastian Dąbrowski
    Doradca handlowy Klienta Hurtowego
    kom.: +48 662 063 306
    email: dabrowski.s@rittal.pl

  • Global Key Account Manager

    Katarzyna Głąb
    Global Key Account Manager
    kom.: +48 604 915 600
    email: glab.k@rittal.pl

  • Dział techniczny

    Klaudia Olszak
    Kierownik Działu Technicznego
    tel.: 22 310 06 04
    kom.: +48 600 891 069
    email: olszak.k@rittal.pl

    Piotr Fijałkowski
    tel.: 22 310 06 03
    kom.: +48 606 252 400
    email: fijalkowski.p@rittal.pl

    Piotr Kurdel
    tel.: 22 310 06 07
    kom.: +48 696 905 293
    email: kurdel.p@rittal.pl

    Robert Rudnicki
    tel.: 22 310 06 06
    kom.: +48 606 443 814
    email: rudnicki.r@rittal.pl

    Leon Cybulak
    Consulting
    kom.: +48 604 594 264
    email: cybulak.l@rittal.pl

  • Dział PM

    Maciej Abratkiewicz
    Product Manager
    Automatyka i sterowanie
    tel.: 22 310 06 24
    kom.: +48 608 458 646
    email: abratkiewicz.m@rittal.pl

    Marcin Lisowski
    Product Manager
    Klimatyzacja
    tel.: 32 201 51 28
    kom.: +48 604 482 600
    email: lisowski.m@rittal.pl

    Bartosz Kaźmierczyk
    Product Manager
    Rozdział mocy
    tel.: 32 201 51 28
    kom.: +48 600 805 801
    email: kazmierczyk.b@rittal.pl

  • Centrum usług i serwisu

    Piotr Kopera
    Quality Manager
    tel.: 22 310 06 18
    kom.: +48 606 252 300
    email: kopera.p@rittal.pl

    ModCenter

    Robert Szabat
    Specjalista ds. Raportowania i ModCenter
    tel.: 22 310 06 12
    kom.: +48 602 672 146
    email: szabat.r@rittal.pl

  • Marketing & PR

    Monika Kuciej
    Marketing Manager
    tel.: 22 310 06 22
    kom.: +48 606 443 801
    email: kuciej.m@rittal.pl

    Karolina Kulawiak
    Specjalista ds. Marketingu & PR
    tel.: 22 310 06 20
    kom.: +48 604 533 100
    email: kulawiak.k@rittal.pl

Magazyn Rittal

Magazyn Rittal Sp. z o.o.
Tulipan Park - Hala B
ul. Warszawska - Smolice 1g
95-010 Stryków

Dział ofert

Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować na adres: oferty@rittal.pl