Kontakt

Distribucija regija izvan Hrvatske:

  • Srbija

    VESIMPEX d.o.o.

    Slobodan Stanković, direktor
    Patrijarha Dimitrija 24
    11090 Beograd
    tel +381 11 404 9070
    fax +381 11 404 9077
    mob +381 63 228 195

    www.vesimpex.rs



    Kontakt:
    Lidija Jovanović, industrija

    Tel: +381 11 404 9070

    Fax: +381 11 404 9077

    lidija.jovanovic@vesimpex.rs


    Marinko Bošković, IT

    Tel: +381 11 404 9070

    Fax: +381 11 404 9077

    marinko.boskovic@vesimpex.rs

  • Makedonija

    SISKON d.o.o.e.l.

    Taskenska 4A

    1000 Skopje

    Tel: +389 2 3062 423

    Fax: +389 2 3061 250

    siskon@siskon.com.mk



    Kontakt:
    Vladimir Markov, prodaja

    Tel: +389 2 3062 423

    Fax: +389 2 3061 250

    vladimir.markov@siskon.com.mk


    Elena Kiroska, prodaja

    Tel: +389 2 3062 423

    Fax: +389 2 3061 250

    elena.kiroska@siskon.com.mk

  • Bosna i Hercegovina - Republika Srpska

    ELNOS BL d.o.o.

    Blagoja Parovića 100e

    78000 Banja Luka

    Tel: +387 51 492 222

    Fax: +387 51 492 200

    prodaja@elnosbl.com

  • Bosna i Hercegovina - Federacija

    SYS COMPANY d.o.o.

    Šibenska bb

    71000 Sarajevo

    Tel: +387 33 931 000

    Fax: +387 33 931 002



    Kontakt:
    Zoran Dobrić

    Tel: +387 33 931 003

    Fax: +387 33 931 002

    zoran@sys.ba


    __________________________
    UNIS TELEKOM d.o.o.

    Dr.Ante Starčevića 50

    88000 Mostar

    Tel: +387 36 445 300

    Fax: +387 36 445 323

    unis@unistelekom.ba



    Kontakt:

    Radoslav Blažević, prodaja

    Tel: +387 36 445 313

    Fax: +387 36 445 323

    radoslav.blazevic@unistelekom.ba

  • Crna Gora

    Čikom d.o.o.

    Dalmatinska 78
    Podgorica, Crna Goran
    Tel: +382 20 21 81 81, +382 20 21 81 83
    Fax: +382 20 21 81 82
    E-mail: prodaja@cikom.com, servis@cikom.com

    Uprava:

    g. Vladan Tabaš
    Generalni direktor
    Tel: +382 67 201 001
    E-mail: vladan@cikom.com

    Prodaja vanjska / unutrašnja:

    g. Predrag Ćorsović
    Presales manager
    Tel: +382 67 283 156
    E-mail: predrag.corsovic@cikom.com

    Specijalist / Projekti (IT):

    g. Dragoslav Kenjić
    Technical Director
    Tel: +382 67 201 357
    E-mail: dragoslav.kenjic@cikom.com

    g. Pero Tanjević
    Network Development Manager
    Tel: +382 67 600 020
    E-mail: pero.tanjevic@cikom.com

    Specijalist / Projekti (IE):

    g. Žarko Drobnjak
    System Quality Engineer
    Tel: +382 67 555 441
    E-mail: zarko.drobnjak@cikom.com

    Logistika / Komercijala:

    gđa. Sanja Abazović
    Službenik pravno-finansijske sluzbe
    Tel: +382 67 635 727
    E-mail: sanja.abazovic@cikom.com

    Financije:

    gđa. Ana Obradović
    Pomoćni radnik u računovodstvu
    Tel: +382 67 601 602
    E-mail: ana.obradovic@cikom.com

  • Albanija

    ELTEKNIK sh.p.k.

    Rr. Mujo Ulqinaku, Pall. Teknoprojekt pranë Kishës Katolike, nr. 6/1
    1001 Tirana
    Albania
    Mobile : +355 68 20 33 277
    E-Mail : elteknikshpk@elteknik.al
    www.elteknik.al

    Agron Hafizi
    agron.hafizi@elteknik.al
    +355682023325
    CEO

    Sidrit Hafizi
    sidrit.hafizi@elteknik.al
    +355693864468
    Executive Team

    Armand Shkembi
    armand.shkembi@elteknik.al
    +355682033277
    Marketing & Sales Director

    Idlir Frangu
    idlir.frangu@elteknik.al
    +355694286494
    Marketing & Sales Team Leader

    Denisa Qarri
    denisa.qarri@elteknik.al
    +355697762237
    Finance Department

  • Kosovo

    Molimo da za upite kontaktirate djelatnike Rittal Hrvatske