Lista życzeń

Pozostałe działy

Rittal Sp. z o.o. siedziba główna Rittal Sp. z o.o. oddział Śląsk
The Park Warsaw - budynek 3
ul. Krakowiaków 48
02-255 Warszawa
tel.: 0 22 310 06 00
fax: 0 22 310 06 16
email: rittal@rittal.pl
ul. Ks. Bpa Bednorza 2a/6
40-384 Katowice
tel.: 0 32 201 51 28
fax. 0 32 353 01 11
email: rittal.katowice@rittal.pl
NIP 525 21 28 185  
  • Zapytania ofertowe

    Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować na adres: oferty@rittal.pl

  • Dział Sprzedaży - Warszawa

    Anna Murzyn
    Kierownik Działu Realizacji Zamówień
    tel.: +48 22 310 06 02
    kom.: +48 606 956 446
    email: murzyn.a@rittal.pl

    Anna Janeczek
    tel.: +48 22 310 06 23
    kom.: +48 606 258 300
    email: janeczek.anna@rittal.pl

    Karolina Pieńkowska
    tel.: +48 22 310 06 14
    kom.: +48 604 283 029
    email: pienkowska.k@rittal.pl

    Agnieszka Kurowska
    tel.: +48 22 310 06 17
    kom.: +48 604 594 264
    email: kurowska.a@rittal.pl

    Aleksandra Gesek
    tel.: +48 22 310 06 05
    kom.: +48 602 350 846
    email: gesek.a@rittal.pl

  • Dział Sprzedaży - Oddział Katowice

    Monika Pawińska
    Kierownik Oddziału
    tel.: +48 32 250 82 25
    kom.: +48 602 350 878
    email: pawinska.m@rittal.pl

    Anna Kwiatkowska
    tel.: +48 32 250 82 24
    kom.: +48 696 843 195
    email: kwiatkowska.a@rittal.pl

    Agnieszka Pawińska
    tel.: +48 32 201 51 28
    kom.: +48 606 259 800
    email: pawinska.a@rittal.pl

    Justyna Lech
    tel.: +48 32 201 51 28
    kom.: +48 606 427 899
    email: lech.j@rittal.pl

  • Dział Inwestycji Przemysłowych

    Sylwester Spólnicki
    Industry Sector Manager
    kom.: +48 604 482 700
    email: spolnicki.s@rittal.pl

    Damian Pytlak
    Industry Sector Manager
    kom.: +48 600 892 276
    email: pytlak.d@rittal.pl

    Krzysztof Nadolczak
    Industry Sector Manager
    kom.: +48 606 956 150
    email: nadolczak.k@rittal.pl

  • Doradca Klienta Hurtowego

    Sebastian Dąbrowski
    Doradca handlowy Klienta Hurtowego
    kom.: +48 662 063 306
    email: dabrowski.s@rittal.pl

  • Global Key Account Manager

    Katarzyna Głąb
    Global Key Account Manager
    tel.: +48 22 310 06 19
    kom.: +48 604 915 600
    email: glab.k@rittal.pl

  • Dział PM

    Krzysztof Getko
    Product Manager
    Automatyka i sterowanie
    tel.: +48 22 310 06 24
    kom.: +48 608 458 646
    email: getko.k@rittal.pl

    Marcin Lisowski
    Product Manager
    Klimatyzacja
    tel.: +48 32 201 51 28
    kom.: +48 604 482 600
    email: lisowski.m@rittal.pl

    Bartosz Kaźmierczyk
    Product Manager
    Rozdział mocy
    tel.: +48 32 201 51 28
    kom.: +48 600 805 801
    email: kazmierczyk.b@rittal.pl

  • Dział Techniczny

    Elwira Dąbrowska
    tel.: +48 22 310 06 04
    kom.: +48 600 891 069
    email: dabrowska.e@rittal.pl

    Piotr Fijałkowski
    tel.: +48 22 310 06 03
    kom.: +48 606 252 400
    email: fijalkowski.p@rittal.pl

    Robert Rudnicki
    tel.: +48 22 310 06 06
    kom.: +48 606 443 814
    email: rudnicki.r@rittal.pl

    Angielika Szczygieł
    tel.: +48 22 310 06017
    kom.: +48 602 397 015
    email: szczygiel.a@rittal.pl

    Paweł Piwnicki
    Projektant
    tel.: +48 22 310 06 31
    kom.: +48 696 062 565
    email: piwnicki.p@rittal.pl

  • Dział techniczny IT

    Bogdan Marczak
    Data Center Systems Designer
    kom.: +48 602 627 349
    email: marczak.b@rittal.pl

    Konrad Wójcik
    Data Center Systems Designer
    tel.: +48 22 310 06 24
    kom.: +48 602 613 287
    email: wojcik.k@rittal.pl

    Bartosz Wierzbowski
    Project Manager
    tel.: +48 22 310 06 26
    kom.: +48 662 223 562
    email: wierzbowski.b@rittal.pl

  • Centrum usług i serwisu

    Piotr Kopera
    Quality Manager
    tel.: +48 22 310 06 18
    kom.: +48 606 252 300
    email: kopera.p@rittal.pl

    ModCenter

    Patrycja Augustyniak
    Specjalista ds. handlowych ModCenter
    tel.: +48 22 310 06 11
    kom.: +48 729 361 503
    email: augustyniak.p@rittal.pl

    Liza Włodarczyk
    Specjalista ds. handlowych ModCenter
    tel.: +48 22 310 06 29
    kom.: +48 606 260 900
    email: wlodarczyk.l@rittal.pl

  • Marketing & PR

    Monika Kuciej
    Marketing Manager
    tel.: +48 22 310 06 22
    kom.: +48 606 443 801
    email: kuciej.m@rittal.pl

  • Sprzedaż

    Daniel Wolski
    Dyrektor Sprzedaży IE
    tel.: +48 22 310 06 25
    kom.: +48 784 566 675
    email: wolski.d@rittal.pl

    Tomasz Kulik
    Dyrektor Sprzedaży IT
    tel.: +48 22 310 06 27
    kom.: +48 882 789 654
    email: kulik.t@rittal.pl

  • Logistyka i magazyn

    Renata Fabisiak-Lesińska
    Logistic Manager
    tel.: +48 22 310 06 28
    kom.: +48 606 736 816
    email.: fabisiak.r@rittal.pl

    Arkadiusz Janeczek
    Kierownik magazynu
    kom.: +48 600 803 519
    email.: janeczek.a@rittal.pl

Magazyn Rittal

Magazyn Rittal Sp. z o.o.
Tulipan Park - Hala B
ul. Warszawska - Smolice 1g
95-010 Stryków

Zamów serwis

Zamów usługi serwisowe
lub zarejestruj chłodziarkę Blue e+
na stronie:

www.serwis.rittal.com.pl

Cennik Rittal

Aktualny cennik produktów
jest dostępny na stronie

www.cennik.rittal.com.pl