Climate Control QuickFinder

?

Vítejte v našem Climate Control QuickFinder – rychlém a snadno použitelném nástroji, který vám pomůže ve 3 jednoduchých krocích rozhodnout, které řešení klimatizace Rittal nejlépe vyhovuje vašim požadavkům.

Start

Krok 1

Jaká je požadovaná teplota vzduchu v rozváděči?

Krok 2

Jaká je maximální teplota vzduchu v okolí?

Krok 3

Na následující otázky odpovězte "ano" nebo "ne".

Zaslat výsledný návrh do vaší schránky

Nechte si své řešení klimatizace poslat na vaši e-mailovou adresu.

Souhlas v oblasti reklamy

Pokud byste chtěl(a) dostávat osobně reklamu od společnosti Rittal Czech, s.r.o., klikněte na níže uvedený souhlas o ochraně dat.

Souhlasím s tím, aby společnost Rittal Czech, s.r.o. zpracovávala a používala mé výše uvedené osobní údaje, aby mě informovala o následujících vybraných kanálech pro systémová řešení týkající se rozváděčů, rozvodu proudu, chlazení a IT. Vyberte minimálně jeden kanál.

Souhlas s ochranou údajů
Možnost odvolání souhlasu

Svůj souhlas můžete samozřejmě kdykoliv odvolat s účinností od okamžiku odvolání do budoucna. Odvolání lze zaslat společnosti Rittal Czech s.r.o. e-mailem na následující e-mailovou adresu: info@rittal.cz, nebo zasláním na kontaktní adresy uvedené v Tiráž/Impressum. Vaše odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování vašich údajů na základě souhlasu před jeho odvoláním.

Řešení:

Nový start S tímto návrhem nemohou být uplatněna žádná práva. Pro řešení šitá na míru doporučujeme použít software Therm
Enclosures Power distribution Climate control IT Infrastructure Software & Services