Account Managers

Maak kennis met ons team

Industrie

Onderverdeeld per regio en per branche.

Edwin Visser
Regio Noord

Telefoon: +31(0)6 53 37 80 94
E-Mail: evisser@rittal.nl

 

Connect met Edwin op LinkedIn

William van den Heuvel
Regio Zuidoost

Telefoon: +31(0)6 24 98 23 47
E-Mail: wheuvel@rittal.nl

 

Connect met William op LinkedIn

 

Fred te Pas
Regio Oost

Telefoon: +31(0)6 51 78 73 77
E-Mail: fpas@rittal.nl

 

Connect met Fred op LinkedIn

Pierre Jetten
Regio Zuidwest

Telefoon: +31(0)6 51 99 45 02
E-Mail: pjetten@rittal.nl

 

Connect met Pierre op LinkedIn

Ronny Helmink
Regio Midden

Telefoon: +31(0)6 12 95 81 10
E-Mail: rhelmink@rittal.nl

 

Connect met Ronny op LinkedIn

Peter Reinewald
Energy & Power Solutions

Telefoon: +31(0)6 53 37 80 96
E-Mail: preinewald@rittal.nl

 

Connect met Peter op LinkedIn

 

 

Freddy van de Kolk
Food & Beverage, Rail

Telefoon: +31(0)6 10 20 50 07
E-Mail: fkolk@rittal.nl

 

Connect met Freddy op LinkedIn

Robin Smit
Maritime

Telefoon: +31(0)6 83 54 11 61
E-Mail: rsmit@rittal.nl

 

Connect met Robin op LinkedIn

Richard Tenhagen
Sales Manager Industry

Telefoon: +31(0)6 51 78 60 73
E-Mail: rtenhagen@rittal.nl

 

Connect met Richard op LinkedIn

 

IT

Onderverdeeld per regio en per branche.

Marc Corbeek
Datacenters
Sales Manager IT

 

Telefoon: +31(0)6 12 04 17 17
E-Mail: mcorbeek@rittal.nl

Connect met Marc op LinkedIn

 

Mark Brandwacht
Regio Oost

Telefoon: +31(0)6 55 82 10 54
E-Mail: mbrandwacht@rittal.nl

 

Connect met Mark op LinkedIn

Jerry Mesu
RiMatrix en Telecom

Telefoon: +31(0)6 23 45 81 59
E-Mail: jmesu@rittal.nl

 

Connect met Jerry op LinkedIn

Dion Cremers
RiMatrix

Telefoon: +31(0)6 53 38 83 99
E-Mail: dcremers@rittal.nl

 

Connect met Dion op LinkedIn

Arco Prins
Regio West

Telefoon: +31(0)6 23 24 89 55
E-Mail: aprins@rittal.nl

 

Connect met Arco op LinkedIn