Make IT flexible.

Dzięki innowacyjnej koncepcji drzwi i wielofunkcyjnemu dachowi.

  • Drzwi przeszklone lub perforowane w zakresie dostawy
  • Dzielone drzwi tylne od wysokości 1800 mm do optymalnego ustawienia
  • Wielofunkcyjny dach

Rittal TS IT Rack cechują przemyślane rozwiązania drzwi i dachu. Wszystkie drzwi z zawiasami 180° i uchwytem typu Komfort z przodu i z tyłu są przygotowane do montażu indywidualnych zamków.

Dostępne są drzwi przeszklone do szaf klimatyzowanych oraz drzwi perforowane do klimatyzowanych pomieszczeń, posiadające 85% wolnej powierzchni perforacji – co gwarantuje dotychczas nieosiągalne wartości przepływu powietrza.

Dzielone drzwi tylne od wysokości 1800 mm do optymalnego ustawienia i wielofunkcyjny dach, we wszystkich szafach bez dodatkowych wymagań dotyczących stopnia ochrony. Warianty z wyższym stopniem ochrony są wyposażone w drzwi jednoczęściowe i zamkniętą płytę dachową.

Ponadto TS IT Rack wykazuje szczelność odpowiednią do gaszenia gazem. Wielofunkcyjny dach jest wyposażony w obustronne listwy szczotkowe do bocznego wprowadzania kabli na całej głębokości szafy oraz mocowanie kabli bezpośrednio za listwą szczotkową. Zostało również przygotowane wycięcie pod moduł wentylatora do aktywnej i pasywnej klimatyzacji.