Globale fordeler på lokalt nivå

Kontakt Rittal

Har du spørsmål eller ønsker å finne en kontaktpersonen? Benytt deg av følgende alternativer: Send oss en epost, ring oss eller benytt vårt kontaktskjema. Vi ser frem til å høre fra deg!

Rittal AS
Postboks 258
N-1401 Ski

Besøksadresse:
Vestveien 18
N-1423 Ski

Telefon: 64 85 13 00
Epost: rittal@rittal.no
Kontaktskjema

Webshop: Logg inn

 

Nedenfor finner du kontaktinformasjon til våre ulike avdelinger:

Rask tilgang til ordrer, tilbud eller teknisk support.

Du er velkommen til å ringe Rittal, kontakte oss på e-post eller bruke vår webshop for å bestille, få tilbud, teknisk support eller har andre spørsmål om våre produkter. Webshoppen er åpen 24 timer i døgnet, her kan du se ordrestatus, priser og lagersaldo direkte.

Våre medarbeidere er tilgjengelig mandag-fredag kl. 08.00 - 16.00.

Telefon: 64 85 13 00
E-post: rittal@rittal.no
Webshop: Logg inn

 

Inside Sales & Support Manager
Bjørn-Terje Flidh
Local Expert Climate Control
Telefon: +47 481 27 280
E-post: flidh.b@rittal.no

Cathrine Ødegårdstuen
Inside Sales & Local Expert Enclosure (Kapslinger)
Telefon: +47 459 06 004
E-post: odegardstuen.c@rittal.no

Egla Araya
Inside Sales & Support, Reklamasjon/Claim
Telefon: +47 480 80 970
E-post: araya.e@rittal.no

Elin Møst Hansen
Inside Sales & Local Expert IT
Telefon: +47 459 06 005
E-post: hansen.e@rittal.no

Jan Andre Runhovde
Inside Sales & Local Expert Power and RAS
Telefon: +47 45906019
E-post: Runhovde.J@rittal.no

Øystein Eriksen
Inside Sales
Telefon: +47 473 59 710
E-post: eriksen.o@rittal.no

Mer informasjon

Veiledning i komplekse prosjekter.

Deres kontakt når det kommer til mer komplekse løsninger og prosjekter innen IT-infrastruktur, strømforsyning for industri og IT, Telecom og veg/tunnel infrastruktur.
 

Scandinavian Manager Pre-sales & projects
Henrik Rosenström
Telefon: +46 431 44 26 88
E-post: rosenstrom.h@rittal.se

Trond Holter
Project Manager Pre-sales & Projects - IT solutions Norway
Telefon: +47 907 21 334
E-post: holter.t@rittal.no

Våre selgere hjelper deg å finne den rette løsningen!

Her er oversikt over deres regionsansvarlig innen industri & automasjon, fordelt på geografisk område, samt kontaktinformasjon til vår markedsavdeling.

 

Country Sales Manager, IE
André Halvorsen
Telefon: +47 934 40 445
E-post: halvorsen.a@rittal.no

Espen Tøndel
Regionsjef Midt-Norge / Key Account Manager
Telefon: +47 98 10 00 99
E-post: tondel.e@rittal.no

Johnny Bonsak
Regionsjef Øst-Norge
Mobil: +47 97 43 50 93
E-post: bonsak.j@rittal.no

Runar Larsen
Regionsjef Sør-Norge
Telefon: +47 41 63 04 01
E-post: larsen.r@rittal.no

Tore Blom
Regionsjef Vest-Norge
Telefon: +47 91 31 18 34
E-post: blom.t@rittal.no

 

Line Dalheim
Marketing Communication
Telefon: +47 64 85 13 00
E-post: dalheim.l@rittal.no|

 

Våre selgere hjelper deg å finne den rette løsningen!
 

Scandinavian Sales Manager IT Solutions
Mats Thörne
Telefon: +46 72 385 18 35
E-post: thorne.m@rittal.se

 

Kontaktinformasjon til våre produkteksperter
 

Head of Product Management Scandinavia
Håkan Persson
Telefon: +46 703 41 40 46
E-post: persson.h@rittal.se

Christer Ringvall
Scandinavian Product Manager IT
Telefon: +46 431 44 26 26
E-post: ringvall.c@rittal.se
Göran Bjelk
Scandinavian Product Manager Climate Control
Telefon: +46 43 144 26 74
E-post: bjelk.g@rittal.se
Jonas Dahlén
Scandinavian Product Manager Energy & Power Solution
Telefon: +46 73 620 64 09
E-post: dahlen.j@rittal.se
Tomas Nordström
Scandinavian Product Manager Enclosures, RAS & Value Chain
Telefon: +46 72 881 31 90
E-post: nordstroem.t@rittal.se

Servicehåndtering for Skandinavia.
 

Yvonne Ekholm
Telefon: +46 431 44 26 46
E-post: ekholm.y@rittal.se

Logistikk, Innkjøp, Verksted, Lager, IT, Kvalitet, HR og Finance
 

Operation
Kent Frennesson
Operation Director 
Telefon: +46 768 22 92 91
E-post: frennesson.k@rittal.se

Verksted/Lager
Martin Christiansen
Production Manager
Telefon: +46 431 44 26 76
E-post: christiansen.m@rittal.se

Innkjøp
Peter Ferm
Purchase Manager
Telefon: +46 72 385 18 36
E-post: ferm.p@rittal.se

Finance
Henrik Björkman
Finance Director
Telefon: +46 76 641 64 29
E-post: bjorkman.h@rittal.se

IT
Marcus Wendel
IT Manager Nordic
Telefon: +46 431 44 26 27
E-post: wendel.m@rittal.se

QM
Anette Ramstig
Quality Scandinavian
Telefon: +46 76 854 67 28
E-post: ramstig.a@rittal.se

Fredrik Wåhlstrand
Managing Director
Head of Scandinavian Cluster
E-post: wahlstrand.f@rittal.se

Henrik Björkman
Finance Director
Telefon: +46 76 641 64 29
E-post: bjorkman.h@rittal.se

Kent Frennesson
Operation Director
Telefon: +46 768 22 92 91
E-post: frennesson.k@rittal.se

Download Center (Brosjyrer, kommersielle dokumenter, programvare, teknisk informasjon)

Bestill brosjyrer

Knowledge Base

Programvare

Faster, better, everywhere: Rittals avanserte CAD-løsninger gjør det enklere for deg å planlegge, utstyre og installere komplekse apparatskapsinfrastrukturer.

Bruk produktsøket vårt:

Reservedeler for kapslinger og kjøleenheter.

Velg og bestill

Hvis du har noen spørsmål eller lurer på hvilken kontaktperson som er ansvarlig i ditt distrikt, kan du benytte vårt kontaktskjema. Vi ser frem til å hjelpe deg!

Oppgi dine kontaktopplysninger:
Firma
Etternavn
Fornavn
Gate
Postnr.
Sted
e-post
Telefonnummer
Melding