Ostoskori

Aluepäälliköt

Odotamme yhteydenottoasi

Soita, hyödynnä yhteydenottolomaketta tai lähetä sähköpostia.

Alla yhteystietomme eriteltyinä.

Ville Davidsson, Myyntijohtaja Teollisuusratkaisut
Puhelin: +358 50 581 0987
Sähköposti: davidsson.v@rittal.fi
Mikko Aho, Myyntijohtaja IT-ratkaisut
Puhelin: +358 44 593 4698
Sähköposti: aho.m@rittal.fi

Aluepäälliköt, IT

Tapio Arffman, Aluepäällikkö, IT (Etelä-Suomi)
Puhelin: +358 40 569 5524
Sähköposti: arffman.t@rittal.fi
Tiina Davidsainen, Aluepäällikkö, IT (Keski- ja Länsi-Suomi)
Puhelin: +358 40 554 5940
Riitta Szafirowski, Aluepäällikkö, IT (Itä-Suomi)
Puhelin: +358 40 550 0987

Aluepäälliköt, teollisuus

Juha Harmanen, Aluepäällikkö, teollisuus (Itä- ja Keski-Suomi)
Puhelin: +358 40 163 6433
Sähköposti: harmanen.j@rittal.fi
Harri Huhtala, Aluepäällikkö, teollisuus (Etelä-Suomi)
Puhelin: +358 44 3022 770
Sähköposti: huhtala.h@rittal.fi
Timo Lebeitsuk, Aluepäällikkö Pohjois-Suomi, Oulun toimipiste, Teknologiantie 1, 90590 OULU
Puhelin: +358 40 747 5363
Sähköposti: lebeitsuk.t@rittal.fi
Hannu Poussu, Aluepäällikkö, teollisuus (Länsi-Suomi)
Puhelin: +358 50 3270 319
Sähköposti: poussu.h@rittal.fi
Mikko Ylitalo, Aluepäällikkö, teollisuus (Pirkanmaa ja Etelä-Pohjanmaa)
Puhelin: +358 44 976 1130
Faksi: +358 9 413 44 410
Sähköposti: ylitalo.m@rittal.fi

Rittal Oy

Rittal Oy
PL 134, Tammiston Kauppatie 35
01510 VANTAA

Puhelin: 09 413 44 00
Fax: 09 413 44 410
email: asiakaspalvelu@rittal.fi
tai myynti@rittal.fi

etunimi.sukunimi@rittal.fi