Kontakt

Prosimy skorzystać z poniższych możliwości kontaktu z nami

Jeżeli chcą Państwo zadać pytanie lub znaleźć osobę kontaktową, proponujemy różne możliwości kontaktu z nami. Mogą Państwo przesłać do nas zadzwonić,napisać email lub skorzystać z naszego formularza kontaktowego.

 

Rittal Sp. z o.o. siedziba główna

The Park Warsaw - budynek 3
ul. Krakowiaków 48
02-255 Warszawa
tel.: 0 22 310 06 00
fax: 0 22 310 06 16
email: rittal@rittal.pl
 

Rittal Sp. z o.o. oddział Śląsk

ul. Ks. Bpa Bednorza 2a/6
40-384 Katowice
email: rittal.katowice@rittal.pl

Magazyn Rittal

Tulipan Park - Hala B
ul. Warszawska - Smolice 1g
95-010 Stryków

Anna Murzyn
Kierownik Działu Realizacji Zamówień
kom.: +48 606 956 446
email: murzyn.a@rittal.pl

Anna Janeczek
kom.: +48 606 258 300
email: janeczek.anna@rittal.pl

Ewelina Podleśna
kom.: +48 606 243 207
email: podlesna.e@rittal.pl

Liza Włodarczyk
kom.: +48 604 594 264
email: wlodarczyk.l@rittal.pl

Anna Rudziak-Tałałaj
kom.: +48 539 543 146
rmail: rudziak.a@rittal.pl

Anna Kwiatkowska
kom.: +48 696 843 195
email: kwiatkowska.a@rittal.pl

Agnieszka Pawińska
kom.: +48 606 259 800
email: pawinska.a@rittal.pl

Justyna Lech
kom.: +48 606 427 899
email: lech.j@rittal.pl

Ewelina Wójcik
kom.: +48 602 350 846
email: wojcik.e@rittal.pl

Sylwester Spólnicki
Industry Sector Manager
kom.: +48 604 482 700
email: spolnicki.s@rittal.pl

Damian Pytlak
Industry Sector Manager
kom.: +48 600 892 276
email: pytlak.d@rittal.pl

Cezary Kazanowski
Industry Sector Manager
kom.: +48 604 092 209
email: kazanowski.c@rittal.pl

Michał Paleczny
Industry Sector Manager
kom.: +48 694 428 062
email: paleczny.m@rittal.pl

 

Wspracie projektowe

Krzysztof Nadolczak
Konsultant ds. projektowych
kom.: +48 606 956 150
email: nadolczak.k@rittal.pl

Jacek Puchalski
Konsultant ds. projektowych
kom.: +48 882 350 267
email: puchalski.j@rittal.pl

Sebastian Dąbrowski
Doradca handlowy Klienta Hurtowego
kom.: +48 662 063 306
email: dabrowski.s@rittal.pl

Katarzyna Głąb
Global Key Account Manager
kom.: +48 604 915 600
email: glab.k@rittal.pl

Paweł Piwnicki

Product manager
Automatyka i sterowanie oraz maszyny RAS
kom.: +48 696 062 565
email: piwnicki.p@rittal.pl

Marcin Lisowski
Product Manager
Klimatyzacja i chłodzenie
kom.: +48 604 482 600
email: lisowski.m@rittal.pl

Bartosz Kaźmierczyk
Product Manager
Rozdział mocy
kom.: +48 600 805 801
email: kazmierczyk.b@rittal.pl

Elwira Dąbrowska
kom.: +48 600 891 069
email: dabrowska.e@rittal.pl

Piotr Fijałkowski
kom.: +48 606 252 400
email: fijalkowski.p@rittal.pl

Robert Rudnicki
kom.: +48 606 443 814
email: rudnicki.r@rittal.pl

Angelika Szczygieł
kom.: +48 602 397 015
email: szczygiel.a@rittal.pl

Diana Fiedorowicz
Key Account Manager IT - Healthcare oraz Government & Education
kom.: +48 604 915 800
email: fiedorowicz.d@rittal.pl

Paweł Kornaś
Key Account Manager IT - Industry
kom.: +48 602 346 846
email: kornas.p@rittal.pl

Łukasz Siegieda
Key Account Manager IT - Retail & Corporation oraz Military
kom.: +48 604 533 100
email: siegieda.l@rittal.pl

Bogdan Marczak
Product Manager ds. IT
kom.: +48 602 627 349
email: marczak.b@rittal.pl

Konrad Wójcik
Product Manager ds. IT
kom.: +48 602 613 287
email: wojcik.k@rittal.pl

Bartosz Wierzbowski
Project Manager
kom.: +48 662 223 562
email: wierzbowski.b@rittal.pl

Piotr Kopera
Quality Manager
kom.: +48 606 252 300
email: kopera.p@rittal.pl

Karolina Pieńkowska
Przedstawiciel handlowy ds. serwisu
kom.: +48 604 283 029
email: pienkowska.k@rittal.pl

Centrum modyfikacji

Patrycja Augustyniak
Specjalista ds. handlowych ModCenter
kom.: +48 729 361 503
email: augustyniak.p@rittal.pl

Agata Szlachta
Specjalista ds. handlowych ModCenter
kom.: +48 606 260 900
email: szlachta.a@rittal.pl

Serwis urządzeń chłodniczych

Dawid Paździora
Specjalista ds. serwisu urządzeń chłodniczych
tel. +48 883 849 708
pazdziora.d@rittal.pl

Łukasz Waraszewski
Specjalista ds. serwisu urządzeń chłodniczych
tel. +48 883 849 702
waraszewski.l@rittal.pl

Daniel Wolski
Dyrektor Sprzedaży IE
kom.: +48 784 566 675
email: wolski.d@rittal.pl

Tomasz Kulik
Dyrektor Sprzedaży IT
kom.: +48 882 789 654
email: kulik.t@rittal.pl

Renata Fabisiak-Lesińska
Logistic Manager
kom.: +48 606 736 816
email.: fabisiak.r@rittal.pl

Justyna Broś
Asystent działu logistyki
kom.: +48 668 439 200
email: bros.j@rittal.pl

Arkadiusz Janeczek
Kierownik magazynu
kom.: +48 600 803 519
email.: janeczek.a@rittal.pl

Dodatkowo:

Centrum pobierania (broszury, dokumenty handl., oprogramowanie, informacje techn.)

Zamów broszury

Baza wiedzy

Oprogramowanie

Faster, better, everywhere: rozwiązania CAD firmy Rittal ułatwiają planowanie, wyposażanie oraz montaż projektów na bazie szaf sterowniczych.

Warto skorzystać z naszej wyszukiwarki produktów:

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, aby znaleźć właściwą część zamienną.

Części zamienne online

Części zamienne można kupić za pomocą naszego sklepu online MyRittal.

Jeśli chcą Państwo:

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytanią prosimy skorzystać z poniższego formularza kontaktowego

Prosimy wpisać Państwa dane.
Firma
Nazwisko
Imię
Ulica i nr
Kod pocztowy
Miejscowość
E-mail
Numer telefonu
Wiadomość