Digitální pracovní proces.

Předcházejte konkurenci tím, že využijete naše odborné znalosti a využijete vysoce výkonnou síť budoucnosti pro Průmysl 4.0. Rámec pro náš hodnotový řetězec je zajištěn propojením všech prvků zapojených do hodnotového řetězce tak, aby byly k dispozici všechny relevantní informace v reálném čase a byl tak vždy dosažen optimální tok dat.

Digitální pracovní proces.

PROJEKTOVÁNÍ.

Propojená data jsou klíčem pro automatizované výrobní procesy. Základem je virtuální prototyp, který obsahuje všechny relevantní informace a zajišťuje tak v každém kroku výrobního procesu maximální možnou efektivitu. Aby to fungovalo i v praxi, vyvinuli naši kolegové ze společnosti Eplan integrované inženýrské nástroje, které přináší výhody pro v aši každodenní práci.

PROJEKTOVÁNÍ.

SYSTÉM.

Celek je více než součet jeho částí. Může to znít jednoduše, ale je to vlastně inovativní proces, který nás neustále vede k vývoji unikátních systémových řešení. Tato systémová řešení nabízejí jasné uživatelské výhody, zvyšují efektivitu a pomáhají našim zákazníkům zvyšovat jejich potenciál.

SYSTÉM.

AUTOMATIZACE.

Mezioborové propojení posiluje digitalizaci a vytváří větší efektivitu. Propojené inženýrské nástroje, standardizované systémové prvky a automatizované obráběcí stroje vytvářejí řetězec přidané hodnoty. Tímto způsobem optimalizujeme dílenské procesy, vytváříme základ pro rozsáhlou automatizaci a zvyšujeme Vaši produktivitu.

AUTOMATIZACE.
Účinné těsnění

Účinné těsnění

Rychle instalovatelné těsnění lze přesně umístit a kdykoliv opětovně odstranit.

Upínací síla

Upínací síla

Spojky pro řadové spojení, které se šroubují ve směru spojení, spolehlivě usadí skříně do požadované polohy.

Přehled

Přehled

Spojky pro řadové spojení jsou konstruovány tak, že lze všechny situace vyskytující se při montáži rozváděčové skříně pokrýt pomocí jen tří různých řešení řadového spojení. To usnadňuje rozhodování a ulehčuje projektování.

Flexibilita umístění

Flexibilita umístění

Možnost provedení řadového spojení ze všech čtyř stran umožňuje individuální řešení jakékoli myslitelné prostorové situace.

360°

Více
jednoduchosti

Výrazné zjednodušení řadového spojení díky optimalizované technice řadového uspořádání.

K produktu
Procesní účinnost

Procesní účinnost

Kluzný díl montážní desky lze díky integrované sponě demontovat a bez problémů opětovně namontovat bez použití nářadí, což usnadňuje práci týkající se plně automatického procesu obrábění.

Další výhody

Další výhody

Praktická kluzná lišta pro instalaci montážní desky umožňuje po vložení montážní desky její opětovné vyjmutí a použití na jiném místě ve skříni jako plnohodnotné chassis.

Větší prostor

Větší prostor

Možnost umístit montážní desky se speciální montážní sadou o 20 mm hlouběji ve skříni, přináší větší možnost využití hloubky skříně.

Komfortní upevnění

Komfortní upevnění

Spona na horním konci montážní desky zajišťuje při instalaci jednou osobou montážní desku až do definitivního přišroubování.

Digitalizace

Digitalizace

QR kód na všech obráběných plochých dílech zjednodušuje jejich plně automatickou integraci do procesu výroby a umožňuje plynulé digitální monitorování od příjmu zboží až po dokončení.

360°

Vyšší
komfort při montáži

Větší úspora času, více možností montáže a vyšší komfort při montáži díky inovovaným montážním sadám, také pro dynamická zatížení.

K produktu
Prostor

Prostor

Chassis, která lze namontovat jednoduchým zašroubováním, s optimalizovanou upevňovací příchytkou usnadňují montáž i při nedostatku místa a umožňují dokonce i dodatečnou montáž.

Možnosti upevnění

Možnosti upevnění

Použití standardního chassis, včetně podepření střechy a bočnic, zjednodušuje projektování a montáž a minimalizuje skladové zásoby.

Pevnost

Pevnost

Díky možnosti montáže obou chassis ve stejné výšce na vnitřní a vnější rovině vzniká vyšší stabilita a pevnost, např. pro těžké moduly.

Jednodušší montáž

Jednodušší montáž

Profil rámu umožňuje zcela neomezenou montáž přes profil také zvenčí, a usnadňuje tak dodatečnou montáž chassis na místech, která již nejsou zevnitř přístupná.

Hospodárnost

Hospodárnost

Shodný profil v horizontální i vertikální části rámu umožňuje univerzální použití jednotných chassis a lišt, čímž se snižuje počet příslušenství a dílů až o 40 %.

Stabilita

Stabilita

Patentovaný speciální profil zajišťuje díky své propracované geometrii vysokou stabilitu a tuhost v krutu.

Bezpečnost

Bezpečnost

Integrovaný odtokový lem zamezuje dlouhodobému působení vlhkosti na těsnění.

Roviny

Roviny

Speciální hrany chassis a lišt ve tvaru C vytvářejí další montážní rovinu směrem ven.

Možnosti montáže

Možnosti montáže

Průběžné čtyřhranné děrování umožňuje použití klecových matic M6/M8, a zajišťuje tak více možností montáže ve všech rovinách profilu.

Stabilita

Stabilita

Rohový díl s navařeným podlahovým rámem usnadňuje upevnění na podlaze a podstavci a zvyšuje stabilitu.

360°

Více
systémových benefitů

Snazší montáž a efektivnější projektování díky profilu rámu symetrického ve všech rovinách v rozměrovém rastru 25 mm, který je přístupný ze všech stran.

K produktu
Využitelná výška

Využitelná výška

Plochý středový díl těsnění neomezuje vyklápění otočného rámu nebo jiných komponentů.

Přístup

Přístup

Držák plochých dílů lze také jednoduše dodatečně zaklapnout zvenčí, aniž by bylo nutné demontovat již předmontované zadní stěny.

Rychlejší instalace

Rychlejší instalace

Standardní děrování ve tvaru T ve dveřním trubkovém rámu urychluje vedení kabelů ve dveřích. Uchycení kabelů na dveřích se extrémně rychle podaří i s použitím běžných stahovacích kabelových pásků.

Usnadnění práce

Usnadnění práce

Polohovací pomůcka pro bočnice a zadní stěnu umožňuje při montáži jednou osobou optimální předběžnou fixaci bez vynaložení velké síly pro pozdější přišroubování.

Komfort montáže

Komfort montáže

Nový mechanismus úchytů držáku plochých dílů urychluje montáž bočnic.

Úspora času

Úspora času

180° závěs nevyžaduje k montáži žádné mechanické úpravy dveří, a snižuje tak dobu montáže při dodatečné instalaci až o 30 minut na jedny dveře.

Možnosti vybavení

Možnosti vybavení

Speciální dveřní profil zajišťuje díky své propracované geometrii vysokou stabilitu, tuhost v krutu a flexibilitu ve vybavení dveří.

Digitalizace

Digitalizace

QR kód na všech obráběných plochých dílech zjednodušuje jejich plně automatickou integraci do procesu výroby a umožňuje plynulé digitální monitorování od příjmu zboží až po dokončení.

Úspora času

Úspora času

Možnost jednoduché výměny uzavíracích systémů bez použití nářadí jako například komfortní rukojeti snižuje potřebnou dobu montáže až o 50 %.

Usnadnění práce

Usnadnění práce

Nový závěs umožňuje obzvláště jednoduchou montáž a demontáž dveří bez použití nářadí, dosud nutné odjištění a zajištění čepů závěsů již není potřeba.

Flexibilita

Flexibilita

Možnost záměny závěsu hlavních a vedlejších dveří u skříní s dvoukřídlými dveřmi přináší vyšší fl exibilitu při montáži chladicích jednotek do dveří skříně a zamezuje kolizím přístrojů a dveří.

360°

Větší
úspora času

Vyšší flexibilita, snazší montáž a hospodárnost díky propracované technice závěsů, rychle vyměnitelným a montovatelným uzavíracím systémům a úspora nadbytečných procesů obrábění.

K produktu
Úspora času

Úspora času

Jednoduché upevnění podlahových plechů pomocí šroubů je rychlé a současně umožňuje automatické vyrovnání potenciálů.

Snadné použití

Snadné použití

Přímé přišroubování rohových dílů podstavce ke skříni vede k automatickému vyrovnání potenciálů s kompletní úsporou zemnicích vodičů.

Volný prostor pro kabely

Volný prostor pro kabely

Velký otvor ve stabilním podlahovém rámu usnadňuje montáž kabelů.

Zaměřeno na přesnost

Zaměřeno na přesnost

Vymezující pomůcka pro montáž podstavce na rámu skříně zajišťuje přesné umístění skříně na podstavci, a současně zachová stupeň krytí IP a ochranu rámu při použití skříně bez podstavce.

Usnadnění práce

Usnadnění práce

Již standardně vyznačené body uzemnění poskytují rychlou orientaci a pomoc pro urychlení pracovního procesu.

Ochrana kabelů

Ochrana kabelů

Zaoblené hrany zamezují při vedení kabelů pod skříní nebezpečí poškození kabelů.

Variabilita

Variabilita

Upevnění skříně na podstavci nebo na podkladu se provádí buď použitím závitu M12 v rohovém dílu nebo použitím stabilní podlahové konstrukce.

360°

Větší
prostor

Lepší využití prostoru, usnadnění práce a úspora času díky extrémně vysoké kompatibilitě skříně a podstavce, také při řadovém spojení a využití systémového příslušenství.

K produktu

Maximální
kvalita dat

Jednoduchý pracovní postup díky softwarovému inženýrství

Existují vždy dvě verze této skříně - skutečná a digitální. Maximální kvalita dat VX25 zajišťuje větší flexibilitu pro konfiguraci, výrobu a montáž. A s 'digitálním dvojčetem' může člověk, který zná svou firmu nejlépe, plánovat, objednávat, zpracovávat a mnohem více.

VX25

Minimální
složitost

Více možností, vyšší účinnost, menší úsilí:

To vše především díky profilu rámu s roztečí 25 mm, který je symetrický ve všech rovinách. VX25 je také přístupný ze všech stran - i zvenčí. I přesto, že možnosti rozšíření, montáže a vyklápění jsou neomezené, nemohlo by to být jednodušší.

VX25

Významné
úspory času

Perfektní funkce pro ještě vyšší účinnost:

Tato skříň je zvláště výhodná při úsporách času. Protože s optimalizovaným přístupem a ještě pohodlnější montáží je rozváděč VX25 konstruován tak, aby umožňoval částečnou montáž bez použití nářadí. To znamená, že můžete navrhnout své pracovní postupy ještě snadněji, rychleji a bezpečněji.

VX25

Překvapivě JEDNODUCHÁ
Montáž VX25

Naše videa ukazují, jak rychlé a snadné je sestavit VX25 - čímž je vše ještě rychlejší a snadnější.

Podívat se na video

Videa a soubory ke stažení

Rám VX25 Profil rámu umožňuje bezproblémovou instalaci.
Symetrie VX25 Identický profil rámu v horizontální a vertikální rovině.
Závěsy 180° Montáž závěsů 180° redukuje čas montáže.
VX25 komfortní rukojeť Jednodušší, bez nářadí vyměnitelná rukojeť.
Otočení závěsů dveří Nový závěs umožňuje obzvláště jednoduchou montáž a demontáž dveří bez použití nářadí,
Jednoduchá montáž bočnic Polohovací pomůcka pro bočnice a zadní stěnu umožňuje montáž jednou osobou.
Řadové spojení - výraznější zjednodušení Všechny myslitelné protorové situace mohou být pokryty při použití 3 druhů spojek pro řadové spojení.
Montáž chassis Zjistit více o montáži chassis
Nová integrovaná poziční pomůcka Přesné děrování poskytuje rychlou orientaci na všech rovinách rámu skříně.
Řadové spojení skříní VX25 VX25 nabízí možnost řadově spojit rozváděče všemi 4 směry

Vše na první pohled
A v detailu.

VX25 dokáže hodně. Další informace a odkazy naleznete zde:

VX25 převodní nástroj

VX25 převodní nástroj

Převodní nástroj vám pomůže při přechodu z rozváděče TS 8 na nový systém řadových skříní VX25 rychle a jednoduše

Zjistit více
VX25 Selektor

VX25 Selektor

VX25 Selektor vám pomůže jednoduše vybrat rozváděč Rittal včetně odpovídajícího příslušenství vhodného pro vaší aplikaci

Zjistit více
VX25 v online katalogu

VX25 v online katalogu

Náš produktový katalog obsahuje plný rozsah informací o novém systému řadových skříní.

Zjistit více
Nový systém podstavce VX

Nový systém podstavce VX

Podívejte se na náš nový systém podstavce.

Zjistit více

Kontakt

Kontaktujte nás prosím, pokud máte jakékoliv otázky k systému řadových skříní VX25. Jsme rádi, že vám můžeme pomoci s jakýmikoli dotazy k systému řadových skříní VX25.

Děkujeme vám za dotaz.

Budeme vás kontaktovat v krátké době.